Kontakt oss

Våre ansatte tar gjerne en nærmere prat om sikkerhetsmakulering.

Kontaktinformasjon til vårt Kundeservice:

Stig Andersen

CEO

M: +47 918 62 433

stig.andersen@sikkerhetsmakulering.no

Sissel Haugseth

QA Manager

M: +47 951 11 367

sissel.haugseth@sikkerhetsmakulering.no

Anders Olsen

Operation & Logistics Manager

M: +47 934 80 105

anders.olsen@sikkerhetsmakulering.no

Ann Helen Jemtland

Customer Service Manager

M: +47 452 925 23

ann.helen.jemtland@sikkerhetsmakulering.no

Monica K. Berstad

Teamleder Kundeservice

M: +47 22 81 40 00

monica.berstad@sikkerhetsmakulering.no

Steffen H. Andersen

Key Account Manager

M: +47 902 12 483

steffen.henry.andersen@sikkerhetsmakulering.no

Line V. Abrahamsen

Key Account Manager

M: +47 412 26 216

line.abrahamsen@sikkerhetsmakulering.no

Gyri Hoksrud Myhre

Sales Manager

M: +47 909 66 340

gyri.myhre@sikkerhetsmakulering.no

Gro Bang Wengaard

Kundekonsulent

M: +47 22 81 40 00

gro.Bang.Wengaard@sikkerhetsmakulering.no

Adresser:

SIKKERHETSMAKULERING AS, Dokkvegen 8, 3920 Porsgrunn

Kontakt oss